fbpx

Tattoo removal Szcecin

Owner: Bozena Thomsen

70-843 Szcecin | 100 Szybowcowa
T: +48 533676289 | M: szczecin@skinialpolska.pl

Symbolic images

In the studio of Bozena and Eigil in Szczecin we correct and remove your tattoo, permanent make-up or microblading

Please note the following information before having a tattoo removal by Bozena and Eigil Thomsen

Pierwsze w Polsce studio usuwania tatuażu bez użycia lasera mieści się w Szczecinie, ul Starzyńskiego 2 / 327, w budynku przychodni, na pierwszym piętrze. Studio usuwa tatuaże innowacyjną metodą bezlaserową Skinial.

Metoda bezlaserowego usuwania tatuażu Skinial jest przełomowa, opracowana przez grupę naukowców i lekarzy w Szwajcarii, wykazuje rezultaty bez bólu jak przy zabiegu laserowym. Laser rozbija cząsteczki pigmentu, które gromadzą się w węzłach chłonnych i wątrobie, przyczyniając się do alergii i innych chorób. Naturalny płyn, który usuwa pigment angażuje naturalną zdolność skóry do gojenia, aby pozbyć się go. Wielobarwne tatuaże mogą być w całości usunięte. Usuwamy średniej wielkości tatuaż w ciągu zaledwie 3-4 zabiegów. Zabieg jest bezpieczny dla skóry i nie bardziej bolesny niż robienie tatuażu!

Okoliczności się zmieniają a Ty nie musisz już znosić niechcianego tatuażu do końca życia. Jeszcze do niedawna jedyne dostępne metody były bolesne, niebezpieczne dla zdrowia i mało efektywne. Teraz już możesz usunąć tatuaż bezboleśnie i bez laserowo. To naturalna metoda usuwania tatuażu, która w delikatny sposób usuwa tatuaż we wszystkich kolorach bez laseru, bez bólu, bez blizn.

Dlaczego ważne jest, aby usunąć z ciała wszystko? Pigmenty do tatuażu zawierają bardzo trujących składników, jedne są rakotwórcze inne powodują alergie.

Nie używamy lasera ani kremów. Dostępny w 6 krajach europejskich już od 2011 roku, a teraz dostępny w Polsce.

Zadzwoń teraz nie masz nic do stracenia, tylko tatuaż!

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje i wycenę tatuażu. Nie masz nic do stracenia, tylko tatuaż!

Bożena Thomsen i jej zespół zaprasza na zabieg usuwania tatuażu bez lasera w Szczecinie. Rejestracja telefoniczna 533 676 289.

4/5 (3 Reviews)

Please fill in and I will send you info and initial assessment

TOP