Ergül KESKİN

Turan Güneş Bulvarı 180 Park Oran Konutları E Blok No: 11-12 Çankaya/ANKARA
M: ergul.keskin.tr@skinial.com

Body Tattoo Removal & PMU removal

Güzel olmak, güzel kalmak ve doğal güzelliğini ortaya çıkarmak kadının değişmez tutkusu. İş ve sosyal yaşamlarında her zaman bakımlı görünmek isteyen kadınlar yüzyıllardır güzellik için pek çok yöntem denedi.
Ergül Keskin, yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile kadınlara doğal güzelliği sunuyor.
Ergül Keskin, 1980 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde Güzellik Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimi alarak başladığı mesleki kariyerine 1984 yılından bu yana Ankara’da Betty Kuaför ve Güzellik Merkezi’nde devam etmektedir. Deneyimli bir güzellik uzmanı olarak Almanya’da başladığı kariyer yolculuğuna pek çok eğitim ve seminer ile devam eden Keskin; doğal güzelliği ortaya koyan kontur uygulaması konusunda aynı zamanda Türkiye distribütörü olduğu Long Time Liner Conture® Make-up Sistemi ile güzellik çözümleri sunuyor.
Ergül Keskin şimdi de, aynı zamanda kalıcı makyaj eğitimi verilen kendi eğitim merkezinde Skinial Dot Tekniği ile lazersiz dövme ve kalıcı makyaj silme işlemlerini yapmakta ve eğitimlerini vermektedir. Bu yöntemde tamamen doğal olan ve hücrelerimizde oksijenli solunum süreci sırasında ortaya çıkan laktik asit kullanılmaktadır.
Doğal ve lazersiz dövme silme yöntemi Skinial Dot Tekniği ile vücudunuzun neresinde olursa olsun, istemediğiniz veya revizyon yapmak istediğiniz dövmelerinizde size kesin çözüm sunmaktayız. Rengi ne olursa olsun, dövmelerinizi silmek artık zor değil.
Ücretsiz konsültasyon ve bilgi almak için bizimle beklemeden iletişime geçebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

How to find us:

TOP